STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
mx-5
Napisany przez, Maciej Bołtowicz, 2014-10-13

Oryginalne oświadczyny z MX-5


Poprosić ją o rękę w trakcie kolacji przy świecach? Nudy. Pewien Amerykanin, miłośnik kultowego roadstera Mazdy – MX 5-tki, wpadł na naprawdę oryginalny pomysł na oświadczyny. Potrzebował tylko… 44 modeli Mazdy Miaty (tak nazywa się MX-5-tkę w Stanach Zjednoczonych).

„Potrzebuję was i waszych Miat, by się oświadczyć!” – napisał Colin – przyszły narzeczony - na forum entuzjastów auta Miata.net. Namówił już do pomocy 31 właścicieli tego modelu, potrzebował 4 kolejnych, by zrealizować swój plan. Forumowicze nie mieli wątpliwości, czy włączyć się do akcji. 8 czerwca tego roku, na obszernym parkingu przed lokalną szkołą w Elsinore Valley w Kalifornii zjawiło się aż 44 kierowców.

Caitlin zupełnie nie domyślała się, co przygotował Colin. Poprosił ją, by pomogła mu w pracy. Zajmuje się fotografowaniem i filmowaniem nieruchomości za pomocą biznesowego drona z podczepioną kamerą. Para wdrapała się na pobliskie wzgórze, Colin ustawił sprzęt i poprosił dziewczynę, by obserwowała obraz z kamerki na specjalnym monitorze.

Kiedy na ekranie pojawił się napis „Marry me?” („Wyjdziesz za mnie?”) ułożony z Mazd, dziewczyna zaniemówiła. Dopiero kiedy Colin ukląkł i powtórzył pytanie, dotarło do niej co się dzieje. Powiedziała: „tak”. Dlaczego Mazda Miata? Bo sportowe auto pomogło mu zdobyć dziewczynę. Chciała się przejechać MX-5-tką.

Zobaczcie sami:


Nic dziwnego, że to właśnie Mazda MX-5 pomogła w oświadczynach. Kultowe sportowe auto od 25 lat wzbudza emocje kierowców. To najlepiej sprzedający się dwuosobowy samochód sportowy w historii motoryzacji. Niemal milion sprzedanych aut!
Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i dodaj komentarz

ZOBACZ TAKŻE

KATEGORIA: Mazda
TAGI: mx-5